Naprawa laptopów

 

Dzięki profesjonalnemu zapleczu technicznemu gwarantujemy Państwu krótkie terminy napraw laptopów. Zapraszamy do serwisu laptopów os. Na Stoku 17, Kraków.
Komputer możecie Państwo dostarczyć osobiście do siedziby serwisu lub zamówić wizytę domową. Przy poważnych usterkach konieczna jest diagnostyka w serwisie.

- Naprawy laptopów z użyciem profesjonalnego systemu lutowniczego firmy Jovy Systems RE 7500
- Naprawy sprzętowe laptopów:
- Naprawa/wymiana płyt głównych (wymiana układów BGA, SMD)
- Naprawa/wymiana grafiki ( reballing lub wymiana układu BGA)
- Naprawa/wymiana gniazd zasilania
- Naprawa układów zasilania
- Naprawa/wymiana portów USB
- Wymiana zawiasów
- Czyszczenie laptopów po zalaniu
- Czyszczenie, konserwacja systemu chłodzenia wraz z wymianą pasty termicznej i termopadów

Nie Czekaj aż komputer wyzionie ducha, zleć nam czyszczenie i zaoszczędź sobie niepotrzebnych kosztów związanych z poważną naprawą układów BGA.

Nie wiem, czy pamiętasz, ale komputer ma coś w środku... ;-)
Kiedy ostatni raz czyściłeś swój komputer? Nie chodzi o sprzątanie Windows czy usuwanie niepotrzebnych plików z dysku twardego. Mowa o fizycznym wyczyszczeniu z brudu, który unosi się w powietrzu. Jeżeli nie będziesz o tym pamiętać, komputer zacznie pracować wolniej, zacznie się wieszać albo po prostu się spali.

Niemal w każdym komputerze są zainstalowane wentylatory. W laptopie na ogół jest tylko jeden, w komputerze PC jeden odpowiada za chłodzenie procesora, drugi studzi kartę grafiki. Kolejny zajmuje się chłodzeniem zasilacza. Często montowany jest także wentylator, który tłoczy chłodne powietrze do wnętrza obudowy, a wraz z nim kurz, paprochy, kocią sierść lub psie futro. Brudny komputer: Czym to grozi? Słabsza wydajność wentylatorów Łopatki wentylatorów wyprofilowane są w taki sposób, aby jak najefektywniej tłoczyć powietrze. Gdy są brudne, ich wydajność maleje i stają się dużo głośniejsze. Gdy są bardzo brudne, mogą się zatrzymać, doprowadzając do uszkodzenia komputera. Gorsze odprowadzanie ciepła z radiatorów Radiator zamocowany na procesorze i karcie grafiki niemal zawsze jest wyposażony w wentylator. Ten wpycha kurz w drobne szczeliny radiatora, skutecznie blokując odprowadzanie ciepła. Możliwość uszkodzenia komponentów Kurz osadza się na wszystkich komponentach. Wystarczy, że taki „szczelny opatrunek” złapie nieco wilgoci i możemy spodziewać się pokazu sztucznych ogni. Wolniejsza lub niestabilna praca komputera Procesory zaczynają pracować wolniej, gdy ich temperatura niebezpiecznie wzrasta. Przyczyną jest zazwyczaj właśnie zabrudzony radiator i wentylator.
( Źródło tekstu CHIP.pl )

- Wymiana obudów
- Naprawa/wymiana matryc
- Naprawa/ wymiana inwerterów, taśm sygnałowych
- Naprawa/ wymiana dysków twardych, napędów optycznych
- Wymiana baterii CMOS
- Odzyskiwanie danych


Naprawy programowe laptopów:

- Instalacja systemu Windows XP/Vista/7/8.1/10 – bez utraty danych Klienta!
- Usuwanie wirusów Policja, trojanów, dialerów itp.
- Podział dysku na partycje
- Instalacja oraz konfiguracja oprogramowania
- Naprawa źle działającego systemu Windows
- Optymalizacja systemu i przyspieszenie działania komputera
- Konfiguracja sieci komputerowej


GRATIS: Każdy laptop serwisowany przez firmę Handart jest optymalizowany pod względem wydajności w cenie usługi!

Naprawiamy Notebooki:

Acer, Actina, Advent, Alienware, Apple, Aristo, Asus, Averatec, Belinea, Benq, California Access, Canon, Chicony, Clevo, Compal, Compaq, Corrino, CTX, Daewoo, Dell, DFI, Digital, emachines, Epson, Eurocom, Fujitsu, Fujitsu-Siemens, Gateway, Gericom, HP, Hitachi, Hyundai, IBM, Lenovo, LG, Maxdata, Medion, Mitac, Mitsubishi, MSI, NEC, Network, Notebook Corp, NTT, Olivetti, Optimus, Packard Bell, Panasonic, Proton, Samsung, Texas Instruments, Tevion, Toshiba, oraz inne.


Komputery Sklep - Serwis
Kraków - Nowa Huta
os. Na Stoku 17, 31-703 Kraków
tel. 696 062 473